Stwórzmy razem niesamowite portrety

Twoja kobieca sesja

Sesja stylizowana
DAJ SIĘ PONIEŚĆ

ZREALIZUJ MARZENIE

Sesja zdjęciowa, którą chciałbym Ci zaproponować to czas w którym będziesz mogła wyhamować codzienny pęd. To chwila tylko dla Ciebie.

Wizaż, stylizacje i atmosfera jaką zapewniamy podczas sesji mają sprawić, że będzie to niesamowite przeżycie, a zdjęcia wspaniałą pamiątką.

Nie przedstawię Ci gotowych pakietów, mogę wspólnie z Tobą zaplanować każdy element sesji w taki sposób, żeby zdjęcia w pełni pokazywały Ciebie.

ZOBACZ EFEKTY SESJI

Wyobraź sobie jak może wyglądać Twoja sesja

TWÓJA NIESAMOWITA SESJA

Zobacz jakie elementy może zawierać Twoja sesja portretowa

WIZAŻ

Wiem, jak istotne dla dobrego samopoczucia i osiągnięcia niesamowitych efektów jest samo przygotowanie. Dlatego do każdej sesji zapewniam profesjonalny wizaż oraz stylizację fryzury.

STYLIZACJA

Nie masz bajkowych kreacji w swojej szafie? Nic nie szkodzi! Stylistka przygotuje dla Ciebie specjalne stylizacje w których wystąpisz podczas sesji. Będą dobrane do Twojej sylwetki i stylu, który lubisz i w którym czujesz się najlepiej.

ODBITKI

Finalnie z Twojej sesji otrzymasz zestaw wybranych przez Ciebie zdjęć przygotowanych w passe-partout, gotowych do oprawienia w ramkę. Zdjęcia zapakowane będą w stylowe pudełko. Wersje cyfrowe będą jedynie dodatkiem.
slider
Sesja portretowa

Niesamowite efekty sesji, które Maciej prowadzi w całkowicie luźnej i przyjaznej atmosferze sprawiają, że z chęcią polecam wszystkim zainteresowanym.

Justyna Grelewska
KONTAKT

NAPISZ DO MNIE I ZAREZERWUJ TERMIN SWOJEJ SESJI