Fotografa nie widać na zdjęciu.
A jednocześnie widać go w każdym kadrze.

Fundamentem każdej sesji jest zaufanie do fotografa. Nie ma znaczenia, czy pracuję z profesjonalnymi modelami, czy z osobami, które nie przywykły do fleszy, ale razem ze mną postanowiły wykreować i podkreślić swój wizerunek – za ich zaufanie jestem wdzięczny i… odpowiedzialny. Dlatego podczas sesji łączę miłą, luźną, przyjacielską atmosferę z najwyższej jakości profesjonalizmem. Świetne przygotowanie, dbanie o każdy detal oraz wygodne stumetrowe studio w dobrej lokalizacji Wrocławia sprawiają, że moi modele czują się zaopiekowani i spokojni.

Pracę nad sesją zaczynamy od wypracowania pomysłu, ustalenia priorytetów i celów, które poszczególne kadry mają osiągnąć. Następnie przygotowujemy i przeprowadzamy sesję, po czym następuje postprodukcja zdjęć. Na każdym etapie jestem uważny, skupiony i sfokusowany na kliencie. W mojej pracy jestem nie tylko fotografem, ale także przewodnikiem – tłumaczę, pokazuję i słucham, odnosząc się do wszystkich sugestii. 

Moim zdaniem, nie ma bardziej poruszającego ujęcia niż portret. Pozornie zamknięta w nieruchomym zdjęciu twarz, może skrywać niezwykle żywe i dynamiczne emocje. Chodzi o błysk w oku, o lekko uniesiony kącik ust, o marszczenie brwi… te wszystkie szczegóły zdradzają prawdziwą historię o prawdziwym człowieku. 

Będę zaszczycony, jeśli pozwolisz mi opowiedzieć Twoją.

Maciej Borkowicz

Address:
ul. Bałtycka 15/2 Wrocław